Fiat Çalışkanel

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız Zeki Çalışkan tarafından 1992 yılında Arabayatağı Mh. Ankara Yolu Cd. de kurulmuştur. Ankara yolu üzerinde Fiat Yetkili Servisi olarak hizmet vermeye başlayan firmamız 2007 yılı itibari ile Mudanya yolu üzerinde faaliyetlerine devam etmiştir. Zamanla sektörde öncü firmalardan biri haline gelen Çalışkanel 2009 yılında İzmir yolu üzerinde ikinci şubesini özel servis olarak kurmuştur. Firmamız eğitimli, güçlü kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile yenilikçi, gelişime açık, etik değerlere önem veren, çevre standartlarına uygun ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek tüm marka/model araca hizmet vermeye devam etmektedir.

2015 yılı itibari ile ÇALIŞKANEL İNŞAAT adı ile inşaat faaliyetlerine başlayarak konut ve işyeri projeleri ile inşaat sektöründe hizmet vermektedir.

Firmamız 2013 yılında Balıkesir ili Susurluk ilçesinde, Orman ve Tarım Bakanlığı’ndan devralınan 1094 dönüm özel ağaçlandırma sahasında, Çalışkanel Tarım ve Hayvancılık olarak faaliyetlerine başlamıştır. Günümüze kadar toplamda 15.000 ceviz ve 2000 badem dikilmiş olup, gelecekte bu sayı artacaktır. Devletimizin belirlediği arazi üzerinde özel orman kurulmakta olup, ekonomimize katkıda bulunmakta aynı zamanda gelecek nesiller adına daha yeşil ve yaşanabilir bir dünya için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

 

MİSYONUMUZ  ——– Faaliyet göstermiş olduğumuz sektörlerde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, yüksek kalite anlayışı ile çağdaş, lider ve örnek bir kuruluş olmak.

VİZYONUMUZ ——- Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı, rekabetçi, güvenilir ve daima beklentinin üzerinde hizmet sunmak.