Fiat Çalışkanel

Oto Koruma

Otomobiliniz için %100 temizlik, %100 koruma!

Otomobilinizin neye ihtiyacı olduğunu biliyoruz.

Otomobillerin iç ve dış yüzeyleri aynı cildimiz gibi olumsuz dış etkenlerden etkilenebilir. Böylece hem iç ve dış yüzeyleri bozulur, hem de kullanıcıları için hijyenik olmayan koşullar yaratırlar. FIAT Oto Koruma, bunun için FIAT yetkili servislerinin güvencesiyle çok geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor.


Detaylı İç Temizlik

FIAT Oto Koruma, otomobilinizin içinde zamanla oluşan kir, leke, toz ve kötü kokuları; otomobil iç temizliği için özel üretilmiş temizleyicilerle derinlemesine temizler.

İç Koruma

Aracınızın içinde zamanla yıpranmalar oluşur. FIAT Oto Koruma, detaylı yüzey temizleyicisi ile tüm vinil, kauçuk ve plastik yüzeyleri hem temizler, hem de özel yapısı sayesinde koruyucu bir tabaka oluşturur. Deri ve vinil yüzeylerin yıpranıp çatlamasını, soyulmasını engeller ve yıllar geçse de aracınız güzelliğinden hiçbir şey kaybetmez.

Antibakteriyel ve Antiviral Koruma

Tüm araç içi yüzeyler, nano teknoloji ile geliştirilmiş özel bir ürün kullanılarak, bakteri, mantar, mikrop ve virüslerden arındırılarak dezenfekte edilir. Bununla birlikte, yapılan uygulama ile, araç içi yüzeyler 90 gün boyunca insan sağlığını tehdit edebilecek mikro organizmalara karşı koruma altına alınır ve araç içi hijyen seviyesinin devam ettirilmesini sağlanır. 
Temas ile bulaşan hastalıklara karşı ciddi bir önlem olarak, uygulamanın 90 günde bir tekrar edilmesi tavsiye edilir.

Çizik Giderme ve Boya Koruma

Zorlu koşullardan etkilenen aracınız zamanla yıpranır. Boyası çizilir, soluklaşır ve güzelliğini yitirir. FIAT Oto Koruma, aracınızı koruma altına alarak gençleştirir ve güzelleştirir.

Komple Uygulama Paketi

FIAT Oto Koruma, aracınızın tüm temizlik ve koruma ihtiyaçlarını içeren bir paket hazırladı. 
Parlatma, çizik giderme, boya koruma ve motor temizlemeden oluşan Komple Uygulama Paketi; otomobilinizi yeniler ve ilk günkü güzelliğine kavuşturur.